Lantmännen Cerealia

Møllegade 12

7100 Vejle

Tlf: 79415415

Fax: 79415419

HavneMøllerne > Medarbejdere >>

Fuldkornslogo

Fuldkornslogo

Se fuldkornspartnerskabets side til Håndværksbagerierne, med bla. regler for brug af fuldkornslogo

 

Læs mere...
Fuldkorn

Fuldkorn

Victory Fuldkornshvede Natur+
Unikt fuldkorns hvedemel med fantastiske egenskaber

Læs mere...
Det gode rugbrød

Det gode rugbrød

Bag rugbrød med din egen surdej

Læs mere...
Vælg fuldkorn først

Vælg fuldkorn først

Læs mere om det gode fuldkorn her

Læs mere...

Medarbejdere

Medarbejdere


Catering/Foodservice

Catering/Foodservice
Morten Norvin
Mobil:  22 600 576
morten.norvin@lantmannen.com

Industri

Account Manager
Peter Skjøtt Hansen
Direkte:  79 415 285
Mobil:  24 287 210
peter.skjott.hansen@lantmannen.com

Bageri

KAM Bageri
Lars Yndgaard
Mobil:  21 682 008
lars.yndgaard@lantmannen.com
Teknisk support
Jesper G. Andersen
Mobil:  23 448 919
jesper.g.andersen@lantmannen.com
Salgskonsulent
Per Michael Pedersen
Mobil:  23 406 934
per.michael.pedersen@lantmannen.com
Salgskonsulent
Thomas Geiser Hansen
Mobil:  40 571 163
thomas.hansen@lantmannen.com

Salg/Marketing

Salgs og marketingskoordinator
Galina Andersen
Direkte:  79 415 215
galina.andersen@lantmannen.com